• Головна
  • На Тернопільщині авто збило жінку посеред пішохідного переходу: водій відмовився проходити медичне обстеження
14:31, 14 листопада 2018 р.

На Тернопільщині авто збило жінку посеред пішохідного переходу: водій відмовився проходити медичне обстеження

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 13 листопада о 17:30 на вулиці Привокзальна у райцентрі Бережани.

Як повідомляє офіційнйи сайт Національної поліції в Тернопільській області, при виїзді слідчо-оперативної групи з’ясувалося, що  43-річна мешканка Бережан переходила дорогу в межах пішоходного переходу та потрапила під колеса ВАЗ–2107.  

Потерпілу з травмами голови швидкою доправили в району лікарню лікарню. Водій автомобіля, 58-річний мешканець райцентру від проходження медичного освідчення відмовився. Автомобіль поліцейські доправили на арештмайданчик.

Нагадуємо, що 13 листопада на Тернопільщині сталася смертельна ДТП, загинув мотоцикліст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Водій #аварія #пішохідний #перехід #жінка #медичне #обстеження
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення