• Головна
  • На конкурс до Тернополя приїде майже півтисячі молодих виконавців
16:45, 14 листопада 2018 р.

На конкурс до Тернополя приїде майже півтисячі молодих виконавців

Перший відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької розпочався у Тернополі. Організували його з ініціативи Благодійного фонду «Соломія» у партнерстві з Тернопільським обласним державним музичним училищем імені Соломії Крушельницької.

Приурочили захід до 55-річчя з часу присвоєння Тернопільському музучилищу імені видатної оперної співачки, а проводять його з метою підтримки талановитої молоді. Триватиме конкурс три дні на базі музучилища та обласної філармонії. Конкурсне журі визначатиме кращих у двох номінаціях: солісти-вокалісти різних вікових категорій та хорові колективи. Повідомляє За Збручем.

У номінації солісти-вокалісти у чотирьох вікових категоріях, за словами  директора конкурсу Лариси Римар змагатимуться 150 учасників. Подали заявки на участь також шість мішаних хорових колективів закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації. Загальна кількість молодих вокалістів та хористів складатиме майже півтисячі осіб.

Оцінюватиме вокальну та хорову майстерність учасників міжнародне титуловане журі. До його складу увійшли народні артисти України, професори, доценти з різних міст України, а також з Молодови. Серед них є й Вікторія Лук’янець  — голова журі в номінації солісти-вокалісти III-IVвікові категорії, народна артистка України, солістка Віденської опери.

Відкриття конкурсу відбудеться 14 листопада 2018 року о 18.00 в Тернопільській обласній філармонії за участі академічного симфонічного оркестру та академічного хору обласної філармонії. У програмі звучатимуть твори, які співала Соломія Крушельницька, а у фіналі відкриття звучатиме кантата «Заповіт» Станіслава Людкевича у виконанні Академічного симфонічного оркестру та Академічного камерного хору Тернопільської філармонії. Спеціальний гість урочистого відкриття конкурсу — Народна хорова капела «Зоринка» імені Ізидора Доскоча.

Закриття конкурсу, нагородження переможців та Гала-концерт за участю членів журі, Академічного симфонічного оркестру Тернопільської філармонії та лауреатів конкурсу відбудеться 16 листопада о 16.00 у драмтеатрі.

На конкурс до Тернополя приїде майже півтисячі молодих виконавців, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #конкурс #вокалісти,
live comments feed...