У Тернополі можуть закрити нічний клуб через виступ виконавця, котрий гастролював у Росії (ФОТО)

Сьогодні (14 листопада) у Тернополі на засіданні комісії  Тернопільської обласної ради підняли питання про сьогоднішній концерт російськомовного виконавця Київстонера.

Раніше ми вже повідомляли, що запланований у нічному клубі "PULS" концерт Івана Колихалова (Київстонера), який співпрацює з російськими виконавцями та виступає у Росії, закликали бойкотувати представники Правого сектору.

Згідно з рішенням комісії, з рекомендацією про скасування концерту звернулися до власника нічого клубу, посилаючись на новостворений закон про "Заборону російськомовного культурного продукту в Тернопільській області". Сьогодні біля нічного клубу поліція працюватиме у посиленому режимі, щоби уникнути ймовірних конфліктів.

Як повідомляє прес-центр Правого сектору у Тернопільській області, якщо концерт все ж таки відбудеться, комісія буде звертатися у міську раду з вимогою закрити розважальний заклад.

У Тернополі можуть закрити нічний клуб через виступ виконавця, котрий гастролював у Росії (ФОТО), фото-1 У Тернополі можуть закрити нічний клуб через виступ виконавця, котрий гастролював у Росії (ФОТО), фото-2
Проросійський виконавець виступ нічний клуб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі