• Головна
  • «Як залишатися люблячою і строгою, вимогливою та ніжною?», - інструкція молодої тернополянки щодо виховання дітей
16:45, 21 листопада 2018 р.

«Як залишатися люблячою і строгою, вимогливою та ніжною?», - інструкція молодої тернополянки щодо виховання дітей

«Як виховати сина?», - таке питання ставить молода тернополянка Соломія Гнатишин після народження свого сина. «Чому виховання хлопчика - справжній квест для мами? Як залишатися люблячою і строгою, вимогливою та ніжною?», - своїми думками вона поділилась на своїй сторінці в соцмережі.

«Звичайно, є різниця між вихованням наших дітей, і не лише стать відіграє роль. Навіть нас із сестрою мама виховувала по різному: інший час, інші можливості, інше бачення, ну і звичайно, досвід.)) Я вже стільки різної літератури переглянула на тему виховання, стільки статей перечитала. 

Чітко ясно одне: У КОЖНОЇ МАМИ СВОЯ ІСТИНА, бо наші діти дужжже різні!!

Проте, для себе виділили ту "святу" основу, на наш теперішній вік, може комусь буде цікаво..) Якщо сказала «ні», то воно має залишитися непорушним, навіть якщо дуже хочеться передумати. Це головні помилки при вихованні хлопчика - коли ми часто змінюємо думку! 

«Як залишатися люблячою і строгою, вимогливою та ніжною?», - інструкція молодої тернополянки щодо виховання дітей, фото-1

Незаслужена похвала.«Розумник», «Молодець!» І тому подібні слова часто можна почути від мами на адресу сина, сама таким "грішу". В теплоті і ніжності нічого поганого немає - навпаки, хлопчикам похвала дуже потрібна! Звичайно, за умови, що вона є дозованою. Відсутність прикладу від мами і тата. При вихованні хлопчика батьківський приклад - найважливіше для дитини. Наприклад, як виховати сина справжнім чоловіком, який любить спорт і з радістю біжить на турніки? Вихід один - надіти спортивну форму і показати приклад. Хороша фізична підготовка важлива в будь-якому віці! А якщо ще це робити з жартами і усмішками, то малюка з майданчика не витягнеш. Як і в будь якій справі. А ще, необхідно розділяти особистість і вчинок. Неправильно казати "ти поганий", а краще ніжно "твій вчинок поганий", чи "ти зробив зле". Виховуючи сина, потрібно пам'ятайте, що ми відповідаємо за його щастя. Тільки з любов'ю і повагою вихований хлопчик зможе вирости самодостатнім чоловіком і досягти успіху», - написала Соломія у дописі.

«Як залишатися люблячою і строгою, вимогливою та ніжною?», - інструкція молодої тернополянки щодо виховання дітей, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #виховання #діти #заборони #похвала
live comments feed...