
19:01, 29 листопада 2018 р.
Чоловік, який вистрибнув із третього поверху під час пожежі, потребує допомоги тернополян (ВІДЕО)
Чоловік вистрибнув із вікна третього поверху, аби врятуватись від вогню. Полум’я зайнялося у трикімнатній квартирі дев’ятиповерхового будинку на вулиці Текстильній у Тернополі.
Дим розносився на верхні поверхи, тому рятувальники виводили на вулицю усіх, хто живе у будинку. Усі вони спускалися сходами, приклавши тканину до носа, аби не отруїтися димом.
У квартирі, де спалахнув вогонь живе сім’я Олійників із вдома доньками-близнючками. На момент пожежі дівчат у квартирі не було. Їхній матері вдалося вийти із приміщення. А от батькові, щоб врятуватись від полум’я довелось стрибати із вікна третього поверху. Із політравмами він потрапив до лікарні.
Аби у чоловіка не почались ускладнення чи паралічі тазових органів – лікарі термінового його прооперували. Надалі йому потрібні чергові втручання медиків та реабілітація.
Головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський повідомив:
"Найсерйознішими є травми хребта: компресійний перелом тіла L3. З компресією спинного мозку. Також у нього є переломи двох п'яткових кісток, забої голови, грудної клітки, живота".
Нині знайомі та рідні сім’ї Олійників просять допомогти усіх небайдужих. Адже оселю родини до щенту знищив вогонь, а годувальник сім’ї нині потребує дороговартісного лікування. Допомогти тернополянам, які потрапили у біду, ви можете перерахувавши гроші на номер картки:
4149 4390 0294 1288 – Ірина Олійник.
Детальніше у відео "TV-4".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі