• Головна
  • Зйомки комедійного детективу “Пакєт” розпочалися у Тернополі
17:27, 5 грудня 2018 р.

Зйомки комедійного детективу “Пакєт” розпочалися у Тернополі

Одна з локацій, на якій працювала команда тернопільських кінотворців – супермаркет. 

Фільм “Пакєт” став деб`ютом для багатьох тернопільських кінотворців. Його створює команда місцевих професіоналів та акторів-початківців під керівництвом режисера Максима Мельника.

«Енергійна команда тернопільських кінотворців стартувала вчора. Зміна завершилась далеко за північ. “Пакєт” – це історія із інтригуючою розв`язкою та круто закрученим сюжетом. Відповіді на всі питання уже почуємо під час ІІІ Всеукраїнського форуму “КіноХвиля”», – каже зз креативний директор Тернопільської кінокомісії Наталя Турчин.

Нагадаємо, 19-го грудня у Тернополі стартує третій Всеукраїнський форум «КіноХвиля», під час якого будуть представленні кращі кінострічки, а також заплановані різноманітні майстер-класи та зустрічі з провідними режисерами та акторами України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #зйомки #фільм
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення