• Головна
  • На одній з тернопільських вулиць прорвало трубу, через це у свято мешканці чотирьох вулиць залишились без води (ФОТО)
14:15, 22 грудня 2018 р.

На одній з тернопільських вулиць прорвало трубу, через це у свято мешканці чотирьох вулиць залишились без води (ФОТО)

На вулиці Дністрянського у Тернополі сталася аварія - прорвало трубу з водою.

Через це без водопостачання залишилися вул. Дністрянського, Глиняна , 1, Бандери, 10-34; Глибока,25  (парна сторона). Про це повідомляє у "Тернопільводоканалі".

Як стало відомо, поломка складана. Ремонтні роботи майстри планують завершити до 18 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #водопостачання #прорив #труба #ремонт
Останні новини
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
Оголошення