На Тернопільщині оштрафували депутата, який не повідомив про купівлю автомобіля

Депутата Зборівської районної ради притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено та направлено до суду 2 протоколи про вчинення депутатом Зборівської районної ради правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-6 КУпАП. Встановлено, що депутат у березні 2017 року продав легковий автомобіль вартістю майже 176 тис. грн, а у квітні цього ж року придбав авто вартістю 243 тис. грн, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Відповідно до ст.52 Закону України «Про запобігання корупції» він був зобов’язаний упродовж 10 днів з моменту відчуження та набуття права власності на вказані транспортні засоби повідомити НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, оскільки їх вартість перевищувала 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01.01.2017.

Однак, депутат повідомлення про сутті зміни в майновому стані до НАЗК не подав взагалі. Постановою Зборівського районного суду його визнано винним у вчиненні двох правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. 

прокуратура корупція декларація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі