Ім'ям науковця з Тернополя назвали зірку (ФОТО)

Іім’ям відомого вітчизняного науковця, доктора медичний наук, професора й академіка Івана Сміяна названо зірку в галактиці Чумацький шлях.

Про це під час урочистостей з нагоди 90-ліття вченого, повідомив академік Національної академії медичних наук України, профессор Віталій Майданник.

"Він передав теплі слова вітань від Асоціації педіатрів України та її голови безпосередньо. Також гість виконав почесну місію – вручив ювіляру сертифікат про те, що його ім’ям у галактиці Чумацький шлях названа зірка", - повідомили у прес-службі ТДМУ.

Як інформують "Тернополяни", урочиста академія, розширена вчена рада медуніверситету й святкова науково-практична конференція, присвячені 90-річчю члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, заслуженого працівника вищої школи України, професора Івана Сміяна, відбулася 10 січня 2019 року в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т.Шевченка.

"Іван Семенович – це відома постать в українській і світовій науці. Його доля тісно пов’язана з нашим університетом з 1970 року. Упродовж 33 років він був завідувачем кафедри, згодом – проректором з навчальної роботи, а далі протягом 17 років – ректором Тернопільського державного медичного інституту".- Йдеться у повідомленні.

Ім'ям науковця з Тернополя назвали зірку (ФОТО), фото-1 Ім'ям науковця з Тернополя назвали зірку (ФОТО), фото-2
Науковець Тернопль зірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі