Музиканти гурту "Скрябін" презентували невидану пісню Кузьми "Сонце замість шапки" (АУДІО)

«Сонце замість шапки» - таку назву дали музиканти гурту Скрябін треку, який вони записали, використовуючи архівні аудіо-файли Андрія Кузьменка. Повідомляється  на Ютубканалі Novikov Dmitry.

Раніше Олексій Зволинський – гітарист гурту Скрябін – уже згадував про те, що на комп’ютері Андрія збереглось аудіо та тексти невиданих пісень.

«Це виявились робочі замальовки. Андрій записував демо-записи, з яких потім створювались пісні. Один із таких треків виявився дуже гарної якості. І хоча частину тексту можна почути в одній із пісень ранніх альбомів, той варіант, який ми використали – робочий варіант, який Кузьма, схоже, відклав на потім – має зовсім інший настрій та дуже глибокий зміст. Його ми перетворили в повноцінну пісню» - розповідає Олексій Зволинський.

Музиканти використали унікальний запис голосу Андрія, створили музичне аранжування до нього та доповнили ще одним куплетом, який наспівала Ольга Лізгунова.

«Працювати над цією піснею було дуже незвично. Складалось враження, ніби ми знову разом – хлопці грають, Кузьма співає… я співала і здавалось, що все як раніше… Але одночасно це сколихнуло печаль. Цей настрій, мені здається, і передався в пісні» - прокоментувала роботу над новим треком гурту Скрябін її бек-вокалістка – Ольга Лізгунова

В записі треку взяли участь:
Андрій Кузьменко
Олексій Зволінський 
Ольга Лізгунова
Вадим Колісніченко 
Костянтин Глітін 
Олександр Заглада

18 січня на хвилі Люкс ФМ пісня прозвучала вперше. А уже зараз прослухати та завантажити трек можна в мережі інтернет.

Автор тесту Novikov Dmitry.

скрябін кузьма сонце замість шапки презентація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі