"У будь-який момент пухирці на легенях можуть луснути": 21-річній тернополянці потрібна допомога (ФОТО)

На 21-річну Наталію Закітнюк із села Великі Дедеркали Шумського району у найближчий тиждень чекає складна операція. У дівчини виявили деформацію грудної клітки третього ступеня та двосторонні легеневі були. Їй потрібна негайна допомога. 

Як повідомляє "20 хвилин", Наталя Закітнюк зараз навчається на IV курсі  Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя на спеціальності "радіотехніка".

"Мені зараз не можна нічого робити вдома і навчання теж поки не можу відвідувати. Я тільки відлежуюсь, а вже 30-го мене чекає серйозна операція", - розповідає Наталя. - "Раніше я часто хворіла пневмонією. В мене раз-два рази в рік запалення легенів. Після Нового року запалення пройшло, а сильні болі в грудях не минали. Я звернулась до лікаря". 

Наталя Закітнюк каже, що після обстеження їй діагнозували деформацію грудної клітини ІІІ-го степеня. 

"В іншій лікарні мені сказали, що в мене двосторонні легеневі були. На їх видалення потрібно близько 3 тис. євро", - розповідає дівчина. - "Найгірше, що в будь-який момент ці були, пухирці на легенях, можуть лопнути. Наприклад, коли підняла щось важке або просто не так повернулась". 

Вже до кінця січня дівчині мають зробити подвійну операцію для виправлення деформації грудної клітини та видалення легеневих булів у Києві. На жаль, коштів у сім'ї для дороговртісної операції та реабілітації немає. Тому дівчина просить допомоги у всіх небайдужих.

Довідка: допомогти Наталі Закітнюк ви можете перерахувавши кошти на рахунок: ПриватБанк: 4188 3701 3013 9564 

Телефон: +38 097 76 11 413 

"У будь-який момент пухирці на легенях можуть луснути": 21-річній  тернополянці потрібна допомога (ФОТО), фото-1
Тернополянка легені допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі