"Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото)

В деяких навчальних класах Тернопільського технічного ліцею температура коливається від 10 до 14 градусів. Що добряче менше норми.

Про це у Facebook написав Олег Назаревич.

"Разом з групою ініціативних батьків яким не байдуже здоров'я дітей та дотримання санітарних норм, проводимо фіксацію температури в "проблемних" навчальних класах Тернопільського технічного ліцею "Світло".

Відповідно до санітарних норм, температура в навчальних класах і кабінетах повинна бути не менше 17-20 градусів, відносна вологість повітря 40-60%.

Актом зафіксовано температуру 14 градусів в класах ТЛ-11, 12. Температура надворі становила +1 градус.

Дані з електронного IoT давача DHT-22 - https://thingspeak.com/channels/476622

А що буде коли -10-15 градусів?!", - йдеться в дописі.

Підтверджують слова Назаревича і інші небайдужі.

"Пробувши півгодини в класі у верхньому одязі та шапці, поки складали акт обстеження, батьки самі померзли... А що ті діти мають казати, якіпів дня там знаходяться...?", - коментує Уляна Лень.

"Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-1 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-2 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-3 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-4 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-5 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-6 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-7 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-8 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-9 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-10 "Надворі +1, а в класах +14": батьки нарікають на умови навчання в одному з ліцеїв Тернополя (Фото), фото-11
Фото: Олег Назаревич
ліцей температура холод навчання порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі