Майже 3 тисячі людей ризикують "сісти" за домашнє насильство на Тернопільщині (ВІДЕО)

Б’є – значить любить? Ні, якщо б’є – значить ризикує сісти за ґрати. І це стосується не лише чоловіків. Зараз на обліку в правоохоронців Тернопільщини за вчинення насильства щодо рідних перебуває майже 250 жінок.

Насильство від рук жінки, зауважимо, не завжди стосується чоловіка, постраждалими зазвичай виявляються діти, сестри або свекрухи. Проте все ж за статистикою "тиранами" у сім'ї є все-таки чоловіки.

"Жертви переважно бояться, бо не знають, як далі вони будуть діяти. Або вони залежні матеріально від цієї людини",- зазначила працівниця Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Тимчишин.- "Приходить жінка із дітьми і каже: я не можу подати на нього у поліцію, бо де я тоді буду жити".

Буквально кожного дня патрульним Тернопільщини доводиться складати протокол про домашнє насильство. Кількість звернень за минулий рік, порівняно із 2017-тим, зросла майже вдвічі. Але це швидше свідчить не про збільшення кількості випадків насильства, а про те, що люди перестають їх приховувати.

Детальніше у відео "ІНТБ".

Домашнє насильство сісти Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі