"Славчикові знову погіршало, і батьки у повному відчаї": на Тернопільщині хлопчик вже другий місяць лежить у комі (ФОТО)

4-річний Славчик з Тернопільщини лежить у комі вже другий місяць. Хлопчик потрапив у реанімацію через ускладнення після кору.

Медики поставили дитині страшний діагноз – кореневий енцефаліт. Батьки та друзі збирають гроші на лікування, адже щодня на підтримку життя потрібно 3 тисячі гривень.

"Діагноз: енцефаліт кореневий. Але надія є! Лікарі консультуються з Києвом, на жаль, він поки що не транспортабельний. Помоліться за цю дитину! Вірю, що Бог допоможе і Славчик поборе хворобу! Не дайте батькам опустити руки! Допоможіть, будь ласка, фінансами. Батьки будуть вдячні за кожну копійку і кожну молитву!"- Повідомлялося раніше.

Як інформують "Тернополяни", стан хлопчика погіршився.

"Славчикові знову погіршало... було три завмирання... Прошу усіх помолитися щоб Бог йому допоміг вибратися з цього! Тато і мама у повному відчаї", – повідомила у соцмережах Людмила Звараш.

Детальніше про цей випадок читайте у нашій попередній публікації.

"Славчикові знову погіршало, і батьки у повному відчаї": на Тернопільщині хлопчик вже другий місяць лежить у комі (ФОТО), фото-1 "Славчикові знову погіршало, і батьки у повному відчаї": на Тернопільщині хлопчик вже другий місяць лежить у комі (ФОТО), фото-2 "Славчикові знову погіршало, і батьки у повному відчаї": на Тернопільщині хлопчик вже другий місяць лежить у комі (ФОТО), фото-3
Хлопчик ускладнення кір енцефаліт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі