Про останній день життя 30-річного тернопільського викладача Євгена Куриляка розповів його дідусь (ФОТО)

Про останній день життя 30-річного тернопільського викладача Євгена Куриляка розповів його дідусь, Георгій Шевчук

22 лютого Тернопіль приголомшила страшна звістка: раптово помер 30-річний викладач Тернопільського національного економічного університету. Близькі досі не можуть оговтатися від цієї жахливої події.

Дідусь покійного, Євген Савельєв також викладач ТНЕУ, у мережі Фейсбук поділився своїми тяжкими переживаннями:

"Висловлюю сердечну подяку від себе і моєї сім’ї всім, хто розділив наше горе, висловив співчуття у зв’язку із передчасною смертю мого онука Євгенія Юрійовича Куриляка (7.08.1988 – 22.02.2019).

Усім нашим родичам, його друзям і колегам дякую за пам’ять про Євгенія і дякую за те, що ви були у нього і залишаєтесь у нас. Женя був дивовижною людиною і лишився таким до останньої миті свого життя. Він понад усе цінував родину і дружбу. Успіхам близьких і друзів радів більше, ніж своїм, хоча і сам був успішним.

Тепер, коли Женя вже належить вічності, у нашій пам’яті він залишається багатогранною і неповторною особистістю. В останній день свого життя Женя придбав ноутбук MacBookPro15 і щиро тішився, коли увечері привіз його з Нової пошти. Навіть у Viber написав нам:

"Забрав комп’ютер. Ніби в космос полетів".

Таким він був – обов’язковим і пунктуальним в усьому. І це лише одна з багатьох моральних, вольових, емоційних та інтелектуальних особливостей Євгенія, за які його любили і цінували всі. Для нас він лишається поруч, ми продовжуємо спілкуватися з ним, радитися й радити".

Про останній день життя 30-річного тернопільського викладача Євгена Куриляка розповів його дідусь (ФОТО), фото-1
Євген Куриляк останній день.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі