Маленький блогер з Тернополя розчулив підписників своїм вчинком (ВІДЕО)

9-річний блогер з Тернополя Богдан Скоробогатий за одну мить став справжньою зіркою мережі Instagram. Понад 20 тисяч користувачів мережі підписалося на хлопчика.

Школярик написав пост про 8 березня. А точніше про подарунок, який він зробив мамі. І ця історія вразила і схвилювала багатьох користувачів.

"Багато підписників мене питають де я взяв гроші Матусі на подарок? Кожного дня мені Мамочка дає гроші до школи, шоб я собі щось купив їсти, а я пару днів нічого не купляв і гроші всі складав в свій сейф а до школи робив собі тихенько бутерброди, брав фрукти з дому щоб Мама не бачила, а коли вже на складав то почав думати що подарувати.

Я довго думав що купити, але тут мені помогли сторіси тьоті Тані бо одного разу Вона розказувала якою косметикою вона малює очі і Матуся дивилась той сторіс і я замітив що вона таку саму захотіла туш! Я собі заскрінив і з тою фоткою почав ходити по всіх магазинах і показував тьоті на касі чи в них така туш є. Шукав дуже довго і вже аж плакати хотів бо думав не знайду таку і тут ще один магазин і нарештіііі вона є.

Я так сильно зрадів, ви би бачили. А тепер треба зробити так, щоб Матуся не знайшла туш, тому я вирішив сховати собі в рюкзак і носив до школи. Ше захотів купити якийсь гарний вазоночок але дуже довго думав де б я міг його сховати, думав сховати під ліжко але поламав би вазонок тому рішив купити 8 березня і зразу подарувати.

В мене були ше лишились 30 гривень то захотілось зробити подаруночок ще для маленького племінничка і купив йому мокрі салфеточки. Коли дарував Матусі то вона аж заплакала. А решта ви бачите на відео", — написав у пості Богданчик. 

Раніше Богданчик зворушив інтренет-спільноту, звернувшись із проханням до Тіни Кароль, на яке відома співачка відгукнулася.

Переглянути цей допис в Instagram

Багато підписників мене питають де я взяв гроші Матусі на подарок? 💐 Кожного дня мені Мамочка дає гроші до школи шоб я собі щось купив їсти а я пару днів нічого не купляв і гроші всі складав в свій сейф а до школи робив собі тихенько бутерброди, брав фрукти з дому щоб Мама не бачила,а коли вже на складав то почав думати що подарувати . Я довго думав що купити,але тут мені помогли сторіси тьоті Тані @__samburska бо одного разу Вона розказувала якою косметикою вона малює очі і Матуся дивилась той сторіс і я замітив що вона таку саму захотіла туш! Тьотя Таня дякую Вам за корисні поради❤️ . Я собі заскрінив і з тою фоткою почав ходити по всіх магазинах і показував тьоті на касі чи в них така туш є . Шукав дуже довго і вже аж плакати хотів бо думав не знайду таку і тут ще один магазин і нарештіііі вона є. Я так сильно зрадів, ви би бачили. . А тепер треба зробити так щоб Матуся не знайшла туш, тому я вирішив сховати собі в рюкзак🤣і носив до школи😍 . Ше захотів купити якийсь гарний вазоночок але дуже довго думав де б я міг його сховати,думав сховати під ліжко але поламав би вазонок тому рішив купити 8 березня і зразу подарувати . В мене були ше лишились 30гривень то захотілось зробити подаруночок ще для маленького племінничка і купив йому мокрі салфеточки🙈 . Коли дарував Матусі то вона аж заплакала🙈😭 А решта ви бачите на відео😍 Люблю сильно @olyaskorobogata 😍

Допис, поширений Богданчик (@bogdanchik.bahatyi)

Маленький блогер Тернопіль зворушливий вчинок Instagram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі