Батько 13-річної водійки, яка скоїла ДТП у Тернополі, заплатить 850 гривень штрафу

Тернопільський міськрайсуд оштрафував батька неповнолітньої дівчинки, що 9 березня  без його дозволу взяла ключі від авто, сіла за кермо та врешті скоїла аварію.

Про це йдеться у постанові суду від 22 березня 2019, що набрала законної сили 2 квітня. Як пише у документі  – жителя села Почапинці  Тернопільського району Дмитра С. потягнули до суду за неналежне виховання своєї  малолітньої дочки , котра 09.03.2019 року близько 17:30 год., без дозволу батька взяла ключі від автомобіля  та, не маючи права керування транспортними засобами, здійснила рух та керувала даним автомобілем.

Рухаючись зі сторони вул.Бережанської в сторону вул.Мазепи у м.Тернополі, виїхала на смугу зустрічного руху, порушила вимоги п.11.4 ПДР України і допустила зіткнення із транспортним засобом марки «Volkswagen Passat», який рухався у зустрічному напрямку. Останній, за даними  реєстрів, належить жителю Рожнятівського району Івано-Франківської області.

У суді батько неповнолітньої водійки свою вину у неналежному вихованні визнав, щиро розкаявся. Також, на думку суду, його вина повністю доведена і матеріалами адмінпровадження, пише Терноград

Відтак суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні адмінправопорушення за ч.1 ст. 184 КУпАП “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей” та присудив мінімальний штраф – 850 грн.

Довідка:

Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей — тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тернопіль суд ДТП неповнолітня штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі