• Головна
  • У Тернополі затримали злодійок, які обирали місцем злочину один і той самий магазин
11:28, 8 квітня 2019 р.

У Тернополі затримали злодійок, які обирали місцем злочину один і той самий магазин

Працівники поліції задокументували два факти крамничних крадіжок в обласному центру. Зловмисниці криміналили окремо, але місцем скоєння злочину обирали один і той самий магазин.

Одна із підозрюваних вчинила протиправне серед білого дня. Вона привласнила декілька одиниць товарно-матеріальних цінностей. Як результат тернополянка завдала збитків на суму 1000 гривень.

У протиправному вона зізналася. Це не вперше коли 21-річна дівчина попадає в поле зору правоохоронців.

Ще одна крадійка 1999 року народження. Вона поцупила товар вартістю 400 гривень, який вона винесла з крамниці.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Їм загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #злодійки #затримання

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
"ТЦК зробить це із чоловіками з інвалідністю, скоро повістки накриють людей цих категорій": мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...