• Головна
  • "У нього мінус 2 кг, а у мене без змін": на Тернопільщині директорка школи змагається з учнем, хто швидше схудне (ФОТО)
10:45, 7 червня 2019 р.

"У нього мінус 2 кг, а у мене без змін": на Тернопільщині директорка школи змагається з учнем, хто швидше схудне (ФОТО)

Для енергійної директорки школи ЗОШ I-III ступенів смт Гусятина Олександри Демкури немає непосильних завдань: то станцює з дітьми танець так, що відео миттєво стає найпопулярнішим в інтернеті, то займається спортом і укладає з учнями парі.

Як інформує "Погляд", і цього разу ініціативна керівниця відзначилась неординарністю: пані Олександра уклала спортивне парі з учнем своєї школи Богданом. Умови дуже прості: виграє той, хто за тиждень втратить найбільше кілограмів.

"Минулого року ми вже закладали парі з Богданом", – розповідає Олександра Демкура. – "Ми поспорили на бажання. Я програла. Цього разу влаштувати парі ми вирішили дуже спонтанно. Ми говорили з учнем і я запропонувала спробувати знову. Йде літо, я сама схуднути не зможу, тому мені потрібен колега".

Однак, Олександра і її напарник не планують дотримуватися жорстких дієт, натомість вони включать до свого раціону більше фруктів і овочів, та активних піших прогулянок. Олександра буде підтримувати зв’язок з учнем в режимі "Онлайн" і звітуватиме про кожен свій крок. У такий спосіб вони зможуть обмінюватися порадами і досягненнями.

"Витівка" пані Олександри не залишилась поза увагою наших журналістів.

Розкажіть, будь ласка, чому вирішили організувати спортивний марафон саме з учнем?

"Це рішення було прийнято спонтанно під час приватної розмови з учнем. Він саме зайшов до мене в кабінет з деяким питанням. Між іншим, саме з Богданом ми вже заключили парі вдруге. І у нього , і у мене є проблема зайвої ваги. У такий спосіб ми допомагаємо один одному, як партнери".

Чи підтримують рішення ваші колеги та учні?

"Усі люди різні. Думки всіх я знати не можу. Але ми відчуваємо підтримку більшості. Можливо хтось і питає себе навіщо це мені. Знаю, що однокласники Богдана допомагають йому, запрошуючи на велосипедні і піші прогулянки. І ставлять на перемогу Богдана   Між іншим, за результатами першого контрольного зважування переміг Богдан. У нього мінус 2 кг, а у мене без змін. Вдалося в знаки дні народження друзів і весілля в родині.

Але ми марафон продовжуємо і тісно спілкуємося щодня у вайбері. Мене, як і Богдана, дуже підтримують рідні. Це важливо. У планах на майбутній навчальний рік організувати в школі гурток фітнесу окремо для вчителів і окремо для учнів. Це пропозиція молодого вчителя фізкультури Білоуса Тараса Вікторовича. Так що наші найкращі результати ще попереду".

Чи зриваєтесь на солоденьке?

"Потрібно виробляти силу волі. Хоча контролювати себе можу набагато краще, як раніше".

На вашу думку, хто виграє – ви чи Богдан?

"Перше зважування виграв Богдан. Але ми з ним не визначали терміну закінчення марафону. Один раз в тиждень, кожної неділі зранку в нас контрольне зважування. І ми будемо так продовжувати поки вага кожного з нас не стане такою, щоб відповідала віку і росту. І це не за допомогою дієт одноразових, а за допомогою системного здорового харчування і активного способу життя. Щоденна ходьба не менше 10 тисяч кроків. Дуже рада, що Богдан у цьому більш дисциплінований". Буду наздоганяти його.

Чи б хотіли ви організувати марафон із більшою кількістю учнів?

"Дуже сподіваюся, що наш з Богданом марафон стане прикладом для інших не соромитися заявляти про свої проблеми, а дружно, з підтримкою один одного, долати їх. І саме колективна ходьба, чи то прогулянки, чи катання на велосипеді буде цьому сприяти. А з 1 вересня заняття фітнесом стане ще одним важливим кроком наближення до здорового активного способу життя".

Виявляється, практично більша частина учнів веде здоровий спосіб життя, і їм у цьому допомагають вчителі. До прикладу, на цих фотографіях клас Богдана вирушив на велосипедну прогулянку з класним керівником Іриною Галиняк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Директорка #школи #змагання #учень #схуднення
Оголошення
live comments feed...