• Головна
  • На Тернопільщині лікарі підробили документи, аби із колонії випустили засудженого за умисне вбивство
15:17, 27 червня 2019 р.

На Тернопільщині лікарі підробили документи, аби із колонії випустили засудженого за умисне вбивство

Прокуратурою не допущено безпідставне звільнення від покарання засудженого за вбивство.

Скасовано рішення суду першої інстанції щодо звільнення від покарання через хворобу засудженого за умисне вбивство з корисливих мотивів. Відповідне клопотання начальника державної установи «Копичинська виправна колонія (№ 112)» про звільнення від покарання за хворобою засудженого за вчинення особливо тяжкого злочину було задоволено судом першої інстанції, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Прокурорами з’ясовано, що службовими особами лікарсько-консультативної комісії всупереч вимог законодавства, без попереднього лікування та виїзду до хворого, без проведення належного, повного, кваліфікованого медичного обстеження засудженого, складено безпідставний висновок про наявність у нього захворювання, що стало підставою для подання до суду матеріалів про звільнення засудженого від подальшого відбування покарання.

Тому прокуратура оскаржила судове рішення, а апеляційний суд підтримав позицію прокуратури щодо його незаконності. Відтак, керівництву колонії відмовлено в застосуванні до засудженого звільнення від покарання за хворобою, враховуючи його стан здоров’я та заключний діагноз.

Законність застосування до засуджених пільг перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #підробка #документи #прокуратура
Оголошення
live comments feed...