На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків (ФОТОФАКТ)

Перше екстрім-ралі відбулося днями на Кременеччині. Змагання залишили багато позитивних емоцій та вражень в учасників, а організатори мають намір зробити заїзди традиційними. Пише Терен.

– На учасників чекав цікавий маршрут з живописними видами місцевої природи («99 поворотів» с. Веселівка – с. Чугалі). Команди не тільки долали різноманітні перешкоди (рівнини, яри, заплави, заболочені ділянки, опалі дерева), а й спілкувалися між собою в теплій дружній компанії, обговорювали тюнінговані навороти своїх позашляховиків, ділилися досвідом, – розповів начальник відділу сім`ї, молоді та спорту Кременецької РДА Василь Колонтай.

Усі екіпажі по завершенню змагань нагородили під час святкування Дня молоді, що відбулося в урочищі «Заброддя». Захід відбувся за підтримки Кременецької районної державної адміністрації та Кременецької міської ради.

На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-1 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-2 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-3 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-4 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-5 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-6 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-7 На Тернопільщині відбулося перше екстрім-ралі через болото, яри, бездоріжжя та з двома десятками позашляховиків  (ФОТОФАКТ), фото-8
тернопіль раллі бездоріжжя позашляховики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі