Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів (ФОТО)

Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів, Малічовська Марія

На Микулинецькому кладовищі тернополяни вшанували пам’ять замордованих у тюрмах політв’язнів. Біля могили патріотів відбувся молебень та покладання квітів.

«Кожного року ми збираємося на Микулинецькому кладовищі, щоб вшанувати наших патріотів, замордованих у тюрмі в Тернополі політичних в’язнів, - відзначив Антон Грицишин, голова обласної організації «Меморіал» імені Василя Стуса».

На запрошення організації участь у народному мітингу взяв народний депутат від Тернополя Тарас Пастух.

- У світі давно відома істина: хто не знає своєї історії, той не матиме власного майбутнього. Втім, важливо не тільки знати, а й робити правильні висновки. Сторічна історія могла дати Україні незалежність. Ми мали великі перемоги і досягнення. Та коли ворог зрозумів, що вже не може перемогти у мілітарний спосіб, відправив у нашу країну шептунів. Ті переконували українців, що всі вже втомилися від війни. Мовляв, нам потрібно домовлятися, що нам потрібен мир. Багато наших земляків прислухалися до цих нашіптувань. І коли ми відкрили ворогу двері, отримали від нього кулю, - каже Тарас Пастух.

Народний депутат зазначає, що така сама історія повторюється сьогодні. Коли Росія не змогла захопити Україну у мілітарний спосіб, почала зомбувати населення через новітні засоби – інтернет та телебачення. Нам показують різну соціологію, яка говорить, що люди готові домовлятися на умовах окупанта, йти на прямі перемовини, погодитися особливий статус.

Тарас Пастух зазначає, що могили українців, є прикладом того, що не можна домовлятися з окупантом. Жодна домовленість з Росією не була дотримала. Її результатом стали мільйони вбитих українців. Якщо ми не зробимо правильні висновки, то історія цих могил не буде мати кінця.

Народний депутат подякував ГО «Меморіал» за організацію заходу і висловив сподівання, що з кожним разом кількість людей, які вшановуватимуть наших героїв збільшуватиметься.

Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів (ФОТО), фото-1
Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів (ФОТО), фото-2
Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів (ФОТО), фото-3
Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів (ФОТО), фото-4
Тернополяни вшанували пам'ять закатованих у тюрмах політв’язнів (ФОТО), фото-5
Вшанування_політв'язнів Тернопіль Пастух
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі