Геніальна 17-річна тернополянка своїми ідеями вразила вчених NASA (ВІДЕО)

Геніальна 17-річна тернополянка своїми ідеями вразила вчених NASA (ВІДЕО)

Історія тернопільської дівчини-генія, чиї ідеї вразили вчених NASA.

Їй 17 і вона має чим здивувати світову наукову спільноту. Надія Касянчук - юна тернополянка, яка у представляла Україну на олімпіаді геніїв у США та до зауважень якої дослухаються науковці NASA. Історія дівчинки-генія далі у сюжеті Т1 новини.

Вона – юна геній-науковець з Тернополя. Надії Касянчук 17 років, а дівчина вже об’їздила півсвіту представляючи Україну на різноманітних наукових конкурсах та конференціях. Нещодавно науковиця разом з іншими чотирма школярами з різних куточків України відстоювала честь нашої країни на олімпіаді геніїв у США. За два тижні Надія відвідала 4 великих міста Америки та поспілкувалася з найвпливовішими науковцями світу. Розповідає, запропоновані українськими школярами ідеї зацікавили та здивували вчених NASA.

- Були також науковці, які займаються відправкою досліджень у космос. Ми ділилися своїми ідеями. В нас був цікавий момент, коли нам показували їхній доробок і ми сказали «А чому ви зробили так а не інакше», а вони кажуть « Ого, а чому ми самі такого не придумали» Ми перший раз якось так побачили і в нас така ідея виникла. Вони ж сказали, що можуть навіть використати , - каже представниця України на олімпіаді геніїв у США Надія Касянчук.

ідеї науковці геній
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі