• Головна
  • На Тернопільщині розшукують депортованого з Італії краянина (фото)
14:47, 30 липня 2019 р.

На Тернопільщині розшукують депортованого з Італії краянина (фото)

Правоохоронці Тернопільського відділу поліції розшукують місцевого мешканця Кравця Олега Олександровича, 1978 року народження.

Чоловік 19 липня мав повернутися додому після депортації з Італії, однак зник. Встановити його місцезнаходження неможливо.

На Тернопільщині розшукують депортованого з Італії краянина (фото), фото-1



Усіх, хто бачив зниклого або володіє інформацією про його можливе місце перебування, поліцейські просять телефонувати за номером у Тернополі 27-11-70 або на лінію «102».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #заробітки #розшук

Коментарі

ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...