• Головна
  • Очищення водойм в тернопільському парку "Топільче" відбуватиметься в два етапи
10:30, 1 серпня 2019 р.

Очищення водойм в тернопільському парку "Топільче" відбуватиметься в два етапи

Уже за декілька днів в Тернополі розпочнуться роботи з очищення водойм, що знаходяться у гідропарку «Топільче». 

Рішення про очищення каналів і штучних водойм в парку було прийняте на комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі експертів і екологів. А для виконання цих робіт на чергової сесії Тернопільської міської ради з бюджету громади спрямували понад 1,7 млн. грн.

Як розповідають в КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», очищення водних об’єктів відбуватиметься в два етапи- спочатку роботи проведуть довкола Козацького острова, а з вересня – на усіх інших водних каналах в «Топільче».

«У Тернополі ці водойми не очищувалися більше 30-ти років, і за цей час вода сильно замулилася, через що потік води з Тернопільського ставу не може належним чином проходити до цих водойм, - пояснив директор комунального підприємства Микола Лесів. – Очищувати водойми від мулу та старих водоростей ми будемо за допомогою земснаряду».

Фахівці додають, що роботи з очищення тернопільських водойм продовжаться і наступного року. Зокрема, заплановано також очистити русла річки Серет.

#Тернопіль #парк #водойма #очищення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...