Шахраї вирішили скористатися тернопільським воїном засудженим в Італії

Як відомо, в Італії суд засудив уродженця міста Хоростків (Тернопільська область), українського захисника-нацгвардійця Віталія Марківа до 24 років ув’язнення. Багато людей по всьому світу виступили на його захист, однак шахраї вирішили скористатися цією ситуацію та набити собі кишені.

В інтернеті створено анонімну сторінку, яка декларує наміри «боротьби за свободу Віталія Марківа» та з якої оголосили про збір коштів на «організацію акцій на його підтримку». При цьому немає жодної публічної інформації про організаторів цієї сторінки.

Після спілкування з активістами з різних міст Італії та інших країн, які з дня арешту Віталія включилися у боротьбу за його звільнення, виявилося, що ніхто з них нічого не знає про цю сторінку і не причетний до її створення та ведення. З цього робимо висновок, що ці сторінки є нічим іншим, як шахрайством та намаганням обдурити довірливих людей, пише Репортер. Крім цього, не маючи даних про організаторів цих сторінок, не можна виключати, що в подальшому вони можуть бути використані для провокацій.

Як повідомли близькі Віталія Марківа, протягом всього часу утримання під вартою в Італії Віталія Марківа, не проводилося жодних офіційних збірок. Всі акції підтримки відбуваються активістами за власні кошти. Організація поїздок на судові засідання проводилася силами та коштами самих активістів з допомогою інших членів громад, які хотіли, але не могли поїхати на засідання.

Звертаємося до всіх українців, які переживають за долю уродженця Тернопільщини Віталія Марківа бути обережними і не потрапляти в пастки шахраїв, для яких нема нічого святого.

Тернопільщина шахраї Марків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі