Квіти з бісеру неперевершених форм виплітає на намистах-шедеврах мешканка Тернопільщини (ФОТО)

Попри непросту технологію, мешканка села Лозова Тернопільського району Марія Вовк впевнено та терпеливо нанизує на жилку по бісеринці, які, з’єднуючись, виростають у неперевершені квіти, листочки.

Як повідомляють "Тернополяни", прикраси дівчини чарують своєю вишуканістю, вражають оригінальністю форм та кольорових поєднань і чудово пасують до сучасного одягу. Одягнувши один раз таку красу на шию, не хочеться уже знімати. Не даремно кажуть, що аби створити своїми руками щось неперевершене, потрібно докласти немало зусиль. Так і є. Для того, щоби пані Марія сплела одну таку бісерну дивовижу, доводиться понад два тижні сидіти.

Як розповіла умілиця, ​​прикраси з бісеру – унікальні і представлені в основному в одиничному екземплярі, адже зробити ідентичну копію прикраси просто неможливо.

"Мене часом питають, чи складно виготовляти оздоби з бісеру, зокрема ці листково-квіткові плетива. Скажу, дуже складено, бо доводиться кожен листочок окремо виплітати, з’єднувати. Потім квіти та листя потрібно акуратно зшивати до намиста. А вся робота потребує неабиякої пильності, адже один раз помилишся, і хиба тобі. Як майстрині, кидатиметься в очі. А важливо, щоби прикраса була добре зроблена. Тому потрібна пильність. Власне плетіння займає не так багато часу, як складання всіх частин оздоби докупи", — наголосила Марія Вовк.

Умілиця додала, що навчитися робити рукотвори з бісеру буде легше, якщо починати із простіших виробів. Також важливо добре розібратися в основних техніках роботи.

"Переважно працюю над виробами з бісером зимою, адже влітку – клопоти по дому та на городі. В мене також двоє маленьких дітей, хоч багато часу приділяю й родині. Не випадає так, щоби хобі повністю забирало мій час. Намиста, оздоблені масивними квітами, потребують тривалої та копіткої праці. Відповідно, не хочеться свої рукотвори продавати за ціною, меншою за їхню справжню вартість. Тільки в Україні, мало хто запропонує гідну ціну. Бо ж не кожен у нас зрозуміє, скільки праці в одному намисті. Тим паче наше населення не надто розкошує. Тож мої оздоби насамперед знаходять поціновувачів за кордоном",— підмітила дівчина.

 Квіти з бісеру неперевершених форм виплітає на намистах-шедеврах мешканка Тернопільщини (ФОТО), фото-1  Квіти з бісеру неперевершених форм виплітає на намистах-шедеврах мешканка Тернопільщини (ФОТО), фото-2  Квіти з бісеру неперевершених форм виплітає на намистах-шедеврах мешканка Тернопільщини (ФОТО), фото-3  Квіти з бісеру неперевершених форм виплітає на намистах-шедеврах мешканка Тернопільщини (ФОТО), фото-4
Квіти бісер намисто шедевр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі