• Головна
  • Вилив окріп дружині у рот: з'явилися деталі моторошного випадку (ФОТО+ВІДЕО, 18+)
17:01, 2 серпня 2019 р.

Вилив окріп дружині у рот: з'явилися деталі моторошного випадку (ФОТО+ВІДЕО, 18+)

Вилив окріп дружині у рот: з'явилися деталі моторошного випадку  (ФОТО+ВІДЕО, 18+)

У Запоріжжі почали  з'являтися страшні подробиці чергового жахливого випадку: цього разу чоловік облив окропом свою цивільну дружину і матір його двох дітей, поки та мирно спала.

Як повідомляє "Експрес", нелюд спеціально намагався нанести якомога більше ран, адже фактично залив киплячу воду в горло 25-річній Насті Шаповаловій.

У неї зараз 20% опіків на тілі. Співмешканець спочатку вилив на неї 4 літри окропу, а потім схопив ножиці й обрізав волосся. Діти у цей час перебували в сусідній кімнаті.

Волонтери, які допомагають Насті після того, що трапилося, кажуть, що у дівчини практично немає живого місця на обличчі.

"Я зайшла до неї в палату, але у мене рука не піднялася зробити фото, адже це дійсно горе і біль, молода дівчинка з обвареним лицем", – написала Злата Некрасова в Instagram. 

Вилив окріп дружині у рот: з'явилися деталі моторошного випадку  (ФОТО+ВІДЕО, 18+), фото-1
Переглянути цей допис в Instagram

Доброе утро! Прошу максимальный репост! В 5 Больницу поступила девочка 1994г рождения, с ожогами верхней части тела, парень во сне облил её кипятком, ожог тела составляет 21%, ожоги глубокие. Девочка сирота, помочь ей некому. Даже кашу привезти некому. Сегодня мы от фонда приобрели лекарств на сумму 6347гр( чеки и транзакции выставлю в следующем посту). Справку Девочки тоже. Прошу каждого скинуть гривен по 20, и это будет огромная Помощь! Я зашла к ней в палату, но у меня рука не поднялась сделать фото, т.к это действительно горе и боль, молодая девочка с обваренным лицом...у меня нет слов описать это. Врач сказал предстоят операции, средств на это естественно нет. Выписку с банка о собранных средствах предоставлю. Прошу всех максимальный репост. Только мы можем ей помочь. 5168742705726788 Некрасова Злата #детскийфондпомощиэмоция

Допис, поширений ️️🆉🅻🅰🆃🅰 🅽🅴🅺🆁🅰🆂🅾🆅🅰 (@zlata_nekrasova111)

#Чоловік #облив #окропом #дружину #моторошний #випадок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...