• Головна
  • Тернопільський спортсмен здобув "бронзу" на Чемпіонаті світу із греко-римської боротьби (ВІДЕО)
19:07, 6 серпня 2019 р.

Тернопільський спортсмен здобув "бронзу" на Чемпіонаті світу із греко-римської боротьби (ВІДЕО)

Призера Чемпіонату світу серед кадетів греко-римської боротьби зустріли у Тернополі. На залізничному вокзалі зібралися рідні, друзі, тренери, аби першими привітати Володимира Войтовича з бронзою. 

Володимир Войтович у ваговій категорії 51 кг виборов "бронзу" світової першості, яка проходила у Болгарії. Там зібрали кращих юних борцiв з рiзних країн.

"Емоції позитивні, зашкалюють. Здобувши одну медаль на Чемпіонаті Світу ставши третім. Віддав спортсмену з Турції назад, якому програв на Чемпіонаті Європи, цього разу я його вже виграв", - каже призер чемпіонату світу серед кадетів з греко-римської боротьби Володимир Войтович.

Зустріти призера на залізничний вокзал Тернополя прийшли рідні, друзі і тренери Володимира. Кажуть, ця перемога - результат великих зусиль.

"Ми чекали цього, ми готувалися і він це зробив. Тому вся команда приїхала вболівальників. Це було очікувано, бо він себе не жалів, він трудився, і тренерський штаб так само", - каже заслужений тренер України, директор КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" Андрій Телебан.

"Враження неперевершені, словами важко передати ті емоції, трошки навіть не можемо говорити, бо була дуже сильна підтримка. Багато хто був присутній в залі і в інших країн такої підтримки не було, як у нашого Володимира і нашої команди збірної України", - каже керівник Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Олег Любінський.

Важко передати емоції тренеру Володимира. Каже, радіє такому результату підопічного, адже це доводить, що робота не проходить даремно. До такого результату йшли останніх 2 роки.

"Це спорт, тут знати не можна. Ми просто були налаштовані на медаль, ми хотіли її. І бажання, терпіння, труд. Воно все приносить нам медалі", - каже тренер Володимира Войтовича з греко-римської боротьби Володимир Лучанко.

Далі – відпочинок, в один голос зізнаються і тренери і Володимир Войтович. А після - готуватимуться до виступів уже серед молоді.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

#Греко_римська #боротьба #Чемпіонат #світу #тернопільський #спортсмен

Коментарі

Оголошення
live comments feed...