"Чоловік, який ніколи не спить": історія про незвичайного мешканця Тернопільщини (ФОТО)

"Чоловік, який ніколи не спить": історія про незвичайного мешканця Тернопільщини (ФОТО)

Мешканка Тернопільщини давно хотіла розповісти про свого сусіда, унікальну людину, що дивує усіх оточуючих своєї поведінкою, однак боялася, що її неправильно зрозуміють.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Шподарунок Ліля таки наважилася опублікувати розповідь про нього, але у незвичайній формі.

"Тенденція зараз така, що про людей згадують лише критикуючи або виявляючи невдоволення. А коли хочеш похвалити, то кажуть, що то реклама. Отож і я вирішила понарікати.

Є в Бучачі чоловік , якому не спиться .

Раніше я думала, що то невидимка поселився на моїй вулиці. То особливо було помітно взимку. Ввечері йдеш до хати засніженою, слизькою, болотистою, брудною вулицею, а зранку виходиш надвір і вулицю не впізнати: чисто, заметено, посипано… Восени те ж саме: звечора листя встеляє долівку, шкарлупки горіхів валяються, болото до капців прилипає… а зранку виглянув у вікно: а там голі чисті плити.

Влітку чи весною трава поміж каміння проростає, із зарослих країв тягнеться, заплутується поміж ногами, а мій неведимка вперто з нею бореться і на ранок залишає людям дорогу як глянець!

Отож я його намагалась вистежити, побачити. Вичікувала, сиділа на підвіконні, і заглядаючи вниз, намагалась вгадати його в кожному нічному перехожому… Але то як зі святим Миколаєм: чекаєш його, намагаєшся не заснути, зловити за руку … а він враз насилає на тебе безпробудний сон і робить свою справу!

Де ж нарікання? Та ж спати не могла. Вистежувала. Цікавість мучила… Але якось я таки вдосвіта прокинулась від шурхоту мітли під вікном (тут би знову пасувало мені попадкати – розбудив ж).

Бачила вже декілька разів цього ДОБРОдія! Завжди чисто, акуратно одягнений. Привітний. Робить роботу з любов’ю, з душею! Робить ДОБРО! Ми завжди дякуємо меценатам, депутатам, владі… А людей щодення, які тихенько, невидимо творять наші будні, які вкладають душу в свою повсякденну роботу ми часто не помічаємо. А вони роблять нам день! без помпезностей, без метушні і реклами … роблять день у день і без них нам нікуди …

Ps: завдяки Пану Павлу маємо найчистішу, найвишкрабанішу, безпечну вулицю! Дякуємо!"

Детальніше читайте у "Реально".

Чоловік ніколи не_спить Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі