"Кинув крісло у голову": з тернопільського оркестру звільнились усі музиканти через конфлікт з диригентом (ВІДЕО)

З тернопільського муніципального оркестру звільнились одночасно майже всі артисти. Причиною стало крісло, яке полетіло в голову одного з них, випущене з рук керівника.

У музиканта - травма ока, у диригента - 30 заяв на звільнення. Такий протест оркестра з вимогою усунути керівника з посади.

"Керівник приходить на роботу в алкогольному сп'янінні і б'є старшого чоловіка кріслом по голові. Це для мене лишитися в такому колективі. Я просто написав і пішов звідси", - сказав Віталій Вернюк, артист Тернопільського муніципального "Оркестра волі".

У музиканта Мирона Стасишина контузія ока та гематома верхньої повіки. Під час репетиції в нього жбурнули кріслом, бо він насмілився натякнути диригенту про пиятики.

Ображали його, тому не стерпів і побив підлеглого, виправдовується диригент Володимир Грицай. Чи приходить на роботу нетверезий, відповідає по-філософськи та із сарказмом.

Музиканти звернулися в поліцію. Там відкрили кримінальне провадження через побиття артиста. Чиновники міськради оголосили догану диригенту, але підстав для звільнення керівника не бачать.

"У нас є звільнені люди за власним бажанням, які висловили свій протест таким чином проти керівника існуючого, який сьогодні залишається по контракту керівником оркестра волі", - повідомив Олександр Смик, керівник управління культури Тернопільської міськради.

Керівник за звільненими сумував недовго. Він розпочав набір нових музикантів — начебто вже є третина колективу. Звільнені ж за власним бажанням - шукають нову роботу.

Детальніше дивіться у відео "ТСН".

Диригент кинув крісло керівник оркестр муніципальний Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі