• Головна
  • Як тернополяни можуть внести зміни до ID-картки?
15:00, 13 серпня 2019 р.

Як тернополяни можуть внести зміни до ID-картки?

Безоплатно, швидко та без заміни документа тернополяни можуть внести зміни до паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.

Про це розповіли в Управлінні Державної міграційної служби у Тернопільській області.

"Реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання, як і укладення шлюбу, розлучення, відносяться до категорії "змінна інформація" - це, передбачене законодавством поняття, є відображенням тих подій, що відбуваються у житті, і не є сталими. Данні цієї категорії можна додати/змінити на чіпі (безконтактному електронному носії) у вашому сучасному паспорті на підставі довідки про реєстрацію або зняття з реєстрації", інформує УДМС України в Тернопільській області.

Для цього потрібно особисто звернутися до найближчого територіального підрозділу міграційної служби. Під час редагування змінної інформації з собою потрібно мати ID-паспорт та довідку з органів реєстрації.

Для доступу до чіпу, заявник повинен пам’ятати PIN1 /PUK1 та PIN2 /PUK2 коди, вони є своєрідними особистими "ключами" власника ID-картки, які забезпечують користування паспортом у повному обсязі, та повинні надійно зберігатися і не повідомлятися стороннім особамф.

#Тернопіль #ID-картка #зміни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...