Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО)

Сьогодні (13 серпня) було підписано Договір про співпрацю ТНПУ імені Гнатюка із Шеньянським технологічним університетом. Це один з найпотужніших осередків вищої освіти провінції Ляонін, що на північному сході Китаю.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив Богдан Буяк.

"...Для студентів і викладачів #ТНПУ відкривається ще один напрямок академічної мобільності, адже з керівництвом ШТУ домовлено, що до 10 студентів і 3 викладачів ТНПУ, для початку, матимуть можливість безкоштовного стажування в Китаї!

В свою чергу, китайські студенти і викладачі стажуватимуться впродовж місяця в #ТНПУ! Досягнуто попередньої домовленості щодо реалізації Програми подвійних дипломів, спільних наукових, творчих, спортивних Проектів. Далі буде...) Ми Найкращі! А Ви з Нами?)",- ідеться у повідомленні.

Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-1 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-2 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-3 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-4 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-5 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-6 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-7 Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету зможуть безкоштовно проходити стажування в Китаї (ФОТО), фото-8
Договір співпраця ТНПУ Шеньянський університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі