Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО)

Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО)

У Чернівецькій області внаслідок сильних опадів з градом постраждали автомобілі, житлові будинки та городина мешканців міста Сторожинець.Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, сильна злива пройшла ввечері 13 серпня.

В одного з мешканців райцентру град розбив лобове скло мікроавтобуса. В інших жителів Сторожинця постраждав урожай городини. Окрім того, град побив підвіконня житлових будинків.

За повідомленням місцевих мешканців, також град порозбивав світлофори у центрі Сторожинця.

Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 Дахи будинків та автомобілі стали схожими на сито: в сусідній області негода наробила лиха (ФОТО, ВІДЕО), фото-7
Негода град руйнування злива новини_України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі