• Головна
  • Тернополяни можуть долучитись до всеукраїнської ініціативи (відео)
11:04, 21 серпня 2019 р.

Тернополяни можуть долучитись до всеукраїнської ініціативи (відео)

"Поважаю воїнів, біжу за героїв України". Забіг під такою назвою відбудеться в Тернополі 25 серпня. Місцеві жителі зможуть долучитись до всеукраїнської ініціативи, адже бігтимуть, крім Файного, ще в кількох містах.

Старт - о 10 ранку від Надставної церкви. Маршрут пролягатиме по набережній, до тенісних кортів. Ініціатори забігу в Тернополі закликають долучатись усіх небайдужих, ветеранів, воїнів, волонтерів.

Це можливість пробігти або пройти задану дистанцію за кожного з тих, хто захищав нас від війни, подякувати та підтримати рідних наших героїв, повідомляє т1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #забіг #воїни
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
Українців, які користуються газом, змусять заплатити до 2000 грн: починаються перевірки простих громадян
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
"Пенсії в Україні з 1 вересня підвищать 3-м категоріям українців": кому перерахують виплати вже скоро
Оголошення