• Головна
  • "Руде місто": невигадані історії "схожих на сонце" людей з Тернопільщини (ВІДЕО)
18:30, 22 серпня 2019 р.

"Руде місто": невигадані історії "схожих на сонце" людей з Тернопільщини (ВІДЕО)

Фестиваль "Руде місто" вже традиційно відбудеться в Одесі 27 серпня. Серед учасників - люди, які мають натуральне руде волосся. Таких є чимало і в Тернополі. Сьогодні вони зібрались у нашому місті, аби підтримати ініціативу такого фестивалю і передати привіт золотоволосим одеситам.  Повідомляє Т1 Новини.

Прадідусь, дідусь, батько, а тепер Юля і її син. Всі вони Шуманські і з рудим волоссям. 

- Мій прадідусь також був рудий. Мій тато і я, мій син Матвій ми всі руді. Також татові сестри руді, - розповідає тернополянка Юлія Шуманська.

Юля пробувала змінювати колір волосся, але повернулась до натурального рудого. Тішиться, що синочок теж схожий на сонечко. 

- Коли ще мій синочок в роддомі родився, я кажу – «Золотоволосий мій хлопчик», - додає Юля.

Єдина в школі і ось ця чарівна дівчинка Емілі. Вона приїхала до Тернополя в гості з Ізраїлю. Дівчинка зі  своїми батьками спробує потрапити на фестиваль "Руде місто" в Одесі. 

Не тільки дівчатка, у нашому місті є чимало рудоволосих хлопців. Тринадцятирічний Влад розповідає, якщо колись, будучи меншим, соромився свого кольору волосся, то тепер - навпаки. 

Не бути такою, як інші, - саме цього прагне і тернополянка Соломія. Тому колір волосся змінювати не планує. Дівчина каже, рудий зараз в моді. 

Спеціально на рудий змінила свій колір волосся тернополянка Оксана Фенян. Жінка переконує - це колір тепла та сонця. І підтримує ініціативу одеситів. 

Руді тернополяни передали привіт одеситам. Саме в Одесі започаткували фестиваль "Руде місто" і вже вдруге проводитимуть його 27 серпня. 

#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...