• Головна
  • "Чого хоче жінка": як досягнути успіху в бізнесі та особистому житті, розповіли відомі тернополянки (ВІДЕО)
20:31, 11 вересня 2019 р.

"Чого хоче жінка": як досягнути успіху в бізнесі та особистому житті, розповіли відомі тернополянки (ВІДЕО)

Успішні жінки Тернополя зібралися, аби обговорити і нарешті вирішити, чого хоче жінка. Для цього організатори запросили спікерів, які з власного досвіду розповіли, як бути успішною у бізнесі і особистому житті, а також гармонійно поєднувати ці дві сфери.

Серед партнерів заходу і Тернопільський осередок "Асоціації жінок України "Дія". Про важливість та необхідність організації таких зустрічей розповіла голова осередку Ольга Шахін.

Чого хоче жінка? На це запитання намагалися відповісти учасниці однойменного заходу Тернополі. Для жіноцтва нашого міста провели 2 тренінги. Спершу перед присутніми виступала Надія Лисецька – президент Вінницького клубу ділових людей, засновниця Української платформи «Women in Business». Вона говорила із присутніми на тему "Жінка і бізнес". 

"Дуже важливо в житті баланс між особистим життям і життям у бізнесі. Тільки тоді жінка щаслива, коли вона реалізується у бізнесі, отримує від цього прибутки, але при цьому вона щаслива в особистому житті, щаслива мама, кохана дружина. І саме над цими гранями жінці потрібно працювати", - каже засновниця Української платформи "Жінки у бізнесі", керівниця Центру інформаційної підтримки бізнесу Вінниці Надія Лисецька.

Ще один майстер-клас для учасниць зустрічі "Чого хоче жінка" провела Наталія Ішкова. Психолог і сексолог-терапевт привезла до Тернополя цікавий і пікантний майстер-клас.

"Я привезла мій перший і улюблений майстер-клас "Чим пахне жінка". Коли я писала цей майстер-клас я опитала 100 чоловіків. Це були і політики і спортсмени. Мені подобається досліджувати альфове товариство, тому що від них можна щось взяти нове і побачити свої сліпі кути, точки росту", - каже практикуюча психолог, сексолог-терапевт Наталія Ішкова.

Усіх цих успішних жінок, учасниць зустрічі "Чого хоче жінка", зібрала організаторка – Ольга Навроцька. Назву заходу вона обрала не випадково, від приказки "Чого хоче жінка – того хоче Бог".

"Сама особисто відчуваю цю потребу доносити до жінок певні повідомлення. Мені подобається, коли жінки приходять на захід трохи сором’язливі, а коли вони виходять мені здається у них виростають крила. І заради цього готова робити такі заходи, щоб жінки відчували свою значимість, щоб вони росли", - каже підприємниця, громадська діячка, організаторка заходу "Чого хоче жінка" Ольга Навроцька.

Партнерами заходу "Чого хоче жінка" виступили 3 громадські організації. Це платформа "Жінки у бізнесі", громадські організації "Ділові українські жінки" в Тернопільській області та "Асоціація жінок України "Дія".

"Це дуже добре, що такі заходи проводять у Тернополі. Ми жінки постійно кудись спішимо, але забуваємо подумати чого саме МИ хочемо. І напевне сьогодні, дівчата, які прийшли на захід, почують і зрозуміють, чого саме вони хочуть", - каже голова Тернопільського осередку ГО "Асоціація жінок України "дія" Ольга Шахін. Ольга Шахін принагідно запросила жінок України на Дієвий форум. Він відбудеться 13 і 14 вересня в Одесі.

Детальніше у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чого #хоче #жінка #тренінг #успішні #тернополяни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...