• Головна
  • Тернопільські картингісти взяли участь у Всеукраїнських змаганнях і здобули нагороди
17:04, 8 жовтня 2019 р.

Заключний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу відбувся у столиці України, де п’ятеро тернопільських спортсменів посіли призові місця.

У фіналі масштабного турніру, який відбувся 27-29 вересня на автодромі «Чайка», змагалося сотні картингістів з різних куточків України, пишуть Тернополяни.

Долучилася до змагань і збірна команда Тернопільської області з картингу, для якої 4-й етап змагань був доволі успішним. Так, в підсумку турніру збірна з Тернопілля опинилася на другому місці, а п’ятеро спортсменів посіли призові місця в особистих заліках:

Так, друге місце мав Думанський Вадим у класі картів 125 Без коробка. Також друге місце у: Богдана Олександра у класі картів Популярний -Ю; Калінського Миколи – клас картів 125 Без коробка - Юнаки; Михайлишина Вадима – клас картів "Кадет"; Солов`янова Владислава – клас картів Піонер - Н.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію