"Душив і ламав кістки": у Польщі вчинили жорстоку розправу над українським актором (ФОТО, 18+)

"Душив і ламав кістки": у Польщі вчинили жорстоку розправу над українським актором, Георгій Шевчук

У Польщі роботодавець жорстоко розправився над українським актором, який у нього працював.

Як інформує "Rezonans" з посиланням на повідомлення самого потерпілого Юрія Марка, актор більше 20 років грав у  театрі і навіть брав участь у Революції Гідності. Але через фінансовий стан був змушений три роки тому виїхати на заробітки до сусідньої Польщі.

"Керівник локації в день звільнення за згодою сторін ще три тижні тому не виплатив розрахунок і сказав прийти в 22:00 за грошима. Враховуючи, що я іноземець, намагався мене обдурити на гроші, а коли зрозумів, що не вийде, почав погрожувати і душити. Це змусило мене викликати поліцію. До приїзду поліції керівник піцерії всіма способами провокував мене, але, не стримавшись, завдав удару в обличчя", – розповів український актор деталі конфлікту з роботодавцем.

Юрій Марк також поскаржився на дії місцевих силовиків, які, за його словами, “не хотіли бачити обличчя в крові і не переглянули записи відеокамер”. Але саме правоохоронці викликали бригаду швидкої допомоги на місце події. Український актор заявив, що польський роботодавець зламав йому ніс, а на шиї залишилися сліди, так як поляк його душив.

"Переконаний, що якби я себе захищав і був би хоч один синець на керівника піцерії, я б вже сьогодні був депортований”, – підсумував Юрій Марк.

"Душив і ламав кістки": у Польщі вчинили жорстоку розправу над українським актором (ФОТО, 18+), фото-1
Польща український актор жорстока розправа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі