• Головна
  • Немає чим дихати: на Тернопільщині підприємство спричинило техногенну проблему (ФОТО, ВІДЕО)
12:01, 28 жовтня 2019 р.

Немає чим дихати: на Тернопільщині підприємство спричинило техногенну проблему (ФОТО, ВІДЕО)

Мешканці Кременця на Тернопільщині скаржаться на шкідливе лушпиння, яке із підприємства «Кременчанка» поширюється на їхні подвір’я, осідає на білизну надворі та не дає дихати. Пишуть Тернополяни.

У місті вже певний час працює ВАТ "Кременчанка". Тільки сусідство із підприємством останнім часом почало приносити неприємності людям.

Як повідомив у соцмережі Фейсбук Віктор Генсерук, який відвідав Кременець та почув від містян про проблему, лушпиння з виробництва поширюється околицями через недосконалість укомплектування підприємства.

—  На місці колишньої меблевої фабрики було створено приватне підприємство «Кременчанка», яке займається сушінням та імпортом зерна. Якщо поглянути, то тут зробили велике виробництво. Звичайно, добре, місцеві мають роботу, однак є і велика проблема. Промислова установа має елеватор, який не оснащений фільтром. Тому і сміття поширюється. Відчуваю, дере горло, важко дихати. Люди також кажуть, що їх голова болить, бо підприємство розташоване поруч із вулицею і створює шум. Та найбільша проблема через лушпиння, яке розлітається на сусідні подвір’я, осідає на білизні, на машинах. Потрібно допомогти людям. Тому я офіційно звертаюся Народного депутата України з Тернопільщини Ігоря Василіва, аби той посприяв вирішенню проблеми в місті. Прошу втрутитися в ситуацію, розібратися, допомогти людям. Бо містяни зверталися і до міської влади, однак зрушень по справі немає, — наголосив Віктор Генсерук.

До свого допису чоловік також прикріпив відео, де продемонстрував сам елеватор та показав і лушпиння від виробництва. Пан Віктор все таки сподівається, що проблему вдасться вирішити, а його земляки більше не потерпатимуть від шкідливого підприємства.

Інші кременчани в коментарях підтвердили, що в місті справді існує вищезгадана неприємність.

—  Ця проблема на нашій вулиці виникає щороку в сезон збору урожаю. Неодноразово жителі вулиці зверталися до керівництва «Кременчанки», а у відповідь лише обіцянки... Можливо, наш депутат зверне увагу на цю проблему, будемо вдячні, —  наголосила Наталія Гусаківська.

—  Вже вкотре я звернувся з депутатським зверненням та з підписами жителів вулиці до міської ради.  Брехня керівників «Кременчанки» вже давно усіх жителів дістала за живе. 31 жовтня має бути присутній на сесії міської ради представник від Ігора Василіва. Ми звернення від жителів передамо, —  прокоментував Ігор Бендасюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #кременець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...