• Головна
  • Виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в ВАЗ: на Тернопільщині швидка забрала у лікарню травмованого пасажира (ФОТО)
13:25, 12 грудня 2019 р.

Виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в ВАЗ: на Тернопільщині швидка забрала у лікарню травмованого пасажира (ФОТО)

Атопригоду зареєстрували правоохоронці на Лановеччині. Там на автодорозі Ланівці-Тернопіль не розминулися вантажівка та легковий автомобіль. 

За попередньою інформацією, водія автомобіля DAF під час спуску з гори почало заносити на засніженій дорозі. Як результат - він виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в ВАЗ-2107.

 В даній автопригоді травми отримала пасажир легківки. Жінку, 1962 року народження, госпіталізували у травматологічне відділення з струсом та забоями голови.

 В обох водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.

Виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в ВАЗ: на Тернопільщині швидка забрала у лікарню травмованого пасажира (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення