У Тернополі можуть зрости тарифи на воду

У Тернополі можуть зрости тарифи на воду, Дмитро Бондаренко

Тернополянам, схоже, знову доведеться платити за холодну воду більше. Про зміу тарифу говоритимуть на громадських слуханнях Тернопільводоканалу 27 травня.

Відкриті громадські обговорення розпочнуться о 10.00 актовій залі КП “Тернопільводоканал”, що на вул.Танцорова,7, повідомляє пресслужба підприємства.

Громадські обговорення будуть проводитися в режимі онлайн. Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:

– на централізоване водопостачання —13,635 грн.(без ПДВ);

– на централізоване водовідведення —15,379 грн.(без ПДВ).

Нагадаємо, наразі структура тарифу становить 12,888 грн та 14,448 грн відповідно. Але ціни вказані з ПДВ. Разом – 27,336 грн за 1 куб. м.

Споживачі можуть надсилати свої зауваження та пропозиції на поштову адресу: вул.Танцорова,7 м.Тернопіль, 46008, Україна або на електрону адресу [email protected] із зазначенням в темі листа “Зауваження до проекту тарифів на 2021 рік” до 26 травня 2020 року 17.00 год. Заявки для участі в громадських обговореннях приймаються до 26 травня 2020 року 17.00 год. на поштову адресу: вул.Танцорова,7 м.Тернопіль, 46008, Україна або на електрону адресу [email protected] із зазначенням в темі листа “Участь у громадських обговореннях тарифів на 2021 рік”.

У зв’язку із забороною Уряду проведення масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб, при перевищені кількості 10 заявок.

У повідомленні на офіційному сайті “Водоканалу” йдеться про те, що складові тарифу розраховувались з врахуванням витрати на електроенергію та амортизацію — в зв’язку з придбанням нових основних засобів в проекті тарифів ця сума становить 7,5 млн.грн. Враховували ще податки, ціни на паливно-мастильні матеріали, витрати на оплату праці та відрахування на соціальні заходи. Також, в проекті тарифу враховано повернення тіла кредиту та відсотків за користуванням кредитом Світового банку, в рамках участі комунального підприємства “Тернопільводоканал” у інвестиційному проекті “Проект розвитку міської інфраструктури – 2”.

вода тариф Тернопільводоканал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі