"Доведеться знову ввести обмеження": Зеленський звернувся до людей через карантин (ФОТО)

"Доведеться знову ввести обмеження": Зеленський звернувся до людей через карантин, Георгій Шевчук

У МОЗ попередили українців про нові карантинні обмеження. Про це заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Спільними зусиллями з економістами та науковими установами ми впровадили адаптивний карантин, щоб подивитися і спокійно вийти з першої хвилі карантину, розробити чіткий план і розуміння того, як нам впроваджувати протиепідемічні заходи, якщо у нас буде поява другої хвилі захворювання, без введення загальнонаціонального карантину", – додав Ляшко.

"Доведеться знову ввести обмеження": Зеленський звернувся до людей через карантин (ФОТО), фото-1

Тим часом в МОЗ вже передумали відкривати кафе, ресторани і басейни в 7 областях, адже кількість інфікованих на 100 000 населення перевищує норму.

Доведеться потерпіти Києву і наступним областям:

• Чернівецької

• Волинської

• Житомирської

• Львівській

• Рівненської

• Донецькій

• Луганській

Епідеміологічна ситуація в Україні ускладнюється кілька днів поспіль. Так, за словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, в нашій країні  фіксується високий рівень приросту числа нових інфікованих коронавірусів. Актуальну обстановку урядовці обговорили на традиційній нараді з президентом Зеленським. 

"Доведеться знову ввести обмеження": Зеленський звернувся до людей через карантин (ФОТО), фото-2

Представники влади зазначили, що, якщо так триватиме і далі, ослаблення карантину стане причиною серйозного погіршення епідеміологічної ситуації в країні.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що владі необхідно посилити заходи з профілактичної роботи з населенням, зокрема – нагадати громадянам про неприпустимість безтурботного ставлення до засобів захисту і рекомендаціями МОЗ, таким як фізичне дистанціювання і дезінфекція поверхонь і рук.

За словами президента, складно знайти баланс між поверненням до нормального життя і безпекою. Так, каже глава держави, сьогодні хтось не бачить необхідності в носінні маски, а завтра – зростає число захворілих.

Детальніше читайте у "Лусняк".

Зеленський карантин обмеження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі