• Головна
  • "Може опинитися в інвалідному візку": мама двох діток з Тернополя потребує допомоги (ФОТО)
18:15, 7 липня 2020 р.

"Може опинитися в інвалідному візку": мама двох діток з Тернополя потребує допомоги (ФОТО)

38-річна Ірина Заторська-Іремашвілі з Тернополя опинилася перед загрозою потрапити в інвалідний візок на решту життя. Жінка виховує самотужки двох діток, а сума, необхідна для невідкладної операції, є непідйомною для неї.

“Чоловік з нами не живе. Я сама виховую 9-річного синочка і 6-річну донечку. Так сталося, що зараз вимушена звернутися за допомогою до незнайомих мені людей, бо розумію, що без операції можу бути прикутою до інвалідного візка. А в мене діти, їм потрібна здорова мама”, – каже Ірина.

Як інформує "Файне місто", у 18 років жінка отримала важку травму хребта – компресійний перелом зі зміщенням і ущемленням спинного мозку L1, L2-Th8. Отримала інвалідність 1-Б групи. Була тривала реабілітація, тернополянка заново вчилася ходити. Саме у той період впала і травмувала коліно.

“Під час тренувань, коли вчилась ходити, я впала на праву ногу. Удар був сильним – травмувала коліно та порвала хрестоподібну зв’язку. Починаючи з 2007 року, моє праве коліно травмується від будь-якого невдалого кроку. Навіть ступити на маленький камінчик, то вже будуть величезні негативні наслідки і біль. Зараз мені терміново потрібна операція на колінний суглоб”, – продовжує розповідь тернополянка.

Стан Ірини – важкий. Їй боляче ходити, сідати і навіть вставати. Для того, щоб кудись піти використовує палички. Погіршило ситуацію й те, що через тривале відкладання операції в коліні утворилася кіста Бейкера. Новоутвір потрібно негайно видаляти. Операція дорогаоварітсна – близько 40 тисяч, а ще реабілітація.

“Операція, яка мені потрібна, дуже дорога, а в мене лише пенсія у 1600 гривень. Прошу небайдужих допомоги, так як самостійно мені таку суму доведеться збирати дуже довго, а час грає проти мене. Вперше звертаюсь із таким проханням, але виходу не має”, – каже Ірина.

Сьогодні жінка проходить обстеження МРТ та здає всі необхідні аналізи. Також додатково консультується у спеціалістів. Коли будуть результати обстеження – можна приступати до операції. Це – тиждень максимум. Тому кошти потрібно зібрати якнайшвидше. Про подальший перебіг та лікування повідомимо згодом.

Номер карточки: 5168 7554 4032 5336 Заторська-Іремашвілі Ірина Романівна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянка #операція #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...