Сергій Притула таки йде у мери Києва

Сергій Притула таки йде у мери Києва, Тата Когут

Шоумен та волонтер Сергій Притула буде балотуватись у мери столиці.

"Мене звати Сергій Притула. Ви знаєте мене як успішного телеведучого. Ви знаєте мене як військового волонтера, якому люди довірили десятки мільйонів гривень для допомоги українській армії. Ви знаєте мене як людину, якій не байдуже, що відбувається в Україні. Як людину, в якої є своя позиція. Сьогодні я хотів би, щоб ви пізнали мене з іншого боку. Як людину, якій не байдуже, що коїться в Києві. А мені не байдуже, бо я тут живу. Я створив тут сім'ю, виховую дітей, працюю і сплачую податки", - сказав Притула.

Він назвав столицю своїм домом, який наразі не є затишним і безпечним.

"Як будь-яка нормальна людина, я хочу бачити кращий Київ. Чистий, безпечний, інклюзивний, незагазований, з розумним будівельним плануванням, а не захаращений. Я хочу бачити Київ, в якому люди не старіють в заторах. І Київ, в якому не нарікають на якість питної води", - сказав Притула.

Він упевнений, що це можливо, тому що столиця має другий після державного бюджет в Україні. Притула вважає, що ці гроші освоюються щонайменше бездарно, а щонайбільше злочинно.

"Тільки в Києві можуть виділятися мільярди гривень на будівництво метро, але за шість років так і не з'являється жодна станція метро. Тільки в Києві можуть закласти на ремонт Шулявського моста 600 мільйонів гривень, а він обходиться в 1 мільярд 700 мільйонів гривень. І кожного разу, коли я чую, шо київська влада щось-таки робить для киян, і нам кивають в бік парку Наталка і Скляного моста, я запитую тільки одне: а вам не здається, що за такі гроші можна було робити більше? Кратно більше. Було б тільки бажання", - сказав Притула під час свого виступу.

"І я розумію, що єдина можливість змінити шось тут на краще, - це взяти особисту відповідальність за ці зміни", - додав він.
"Я йду разом з вами. Я балотуюсь на посаду міського голови Києва", - оголосив Притула.

Нагадаємо, перший тур виборів мера Києва пройде 25 жовтня.

вибори мер Київ столиця балотування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі