"200 000 підроблених наборів": у лікарні потрапили небезпечні тест-системи для коронавірусу

"200 000 підроблених наборів": у лікарні потрапили небезпечні тест-системи для коронавірусу  , Георгій Шевчук

Правоохоронці викрили підпільний цех з виробництва нелегальних тест-систем для коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Державної фіскальної служби.

Як інформує "RZ", нелегальні набори для тестування після виготовлення постачалися через підставних фізичних осіб у лікарні. При обшуку було вилучено 200 000 підроблених наборів.

"Зазначена група осіб, з метою приховування злочинної діяльності і введення покупців в оману, у супровідних документах на продукцію відзначали інші (легальні) місця її виготовлення", – повідомили в ДФС.

Згідно з попереднім висновком фахівців держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, виробництво виконувалося з грубими порушеннями правил і норм виготовлення.

"На підставі ухвали суду проведено обшук за місцем незаконного виготовлення та зберігання продукції в результаті чого, виявлено та вилучено 200 тисяч одиниць готових наборів для тестування, а також сировину для виробництва, біля 400 тисяч засобів для тестування на суму, близько 12 мільйонів гривень", – додали в фіскальній службі.

Слідство триває. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до організації незаконного бізнесу.

"200 000 підроблених наборів": у лікарні потрапили небезпечні тест-системи для коронавірусу  , фото-1
Підроблені_тести коронавірус епідемія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі