• Головна
  • “Я максимально підготовлений, щоб взяти на себе відповідальність за Тернопіль” - Леонід Бицюра
21:02, 25 вересня 2020 р.

“Я максимально підготовлений, щоб взяти на себе відповідальність за Тернопіль” - Леонід Бицюра

“Я максимально підготовлений, щоб взяти на себе відповідальність за Тернопіль”.

Про це кандидат на посаду міського голови Леонід Бицюра впевнено заявив під час відеоінтерв’ю.

Зокрема, на запитання про вихід зі “Свободи” пан Леонід відповів, що упродовж 15-ти років він був активним партійцем та зробив чимало вагомих внесків для розвитку політсили на Тернопільщині. Наразі кандидат є безпартійним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Леонід Бицюра #вибори #кандидат #міський голова

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
223
27 вересня 2020 р., 17:56
От справжній бицюра.плете дурниці ще гірший за клоунів
123
27 вересня 2020 р., 17:57
Справжній бицюра
Міша Черхавський
27 вересня 2020 р., 21:05
льоня ---пацан хороший .........  але він   давно вже всього лиш бобік  у вовка надала.....і якщо стане мером --- то мером все одно буде надал.......
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення