
14:14, 28 вересня 2020 р.
Тернополянин намагався себе спалити у приміщенні центру зайнятості
П'ятдесят відсотків обгорілого тіла - з такими ушкодженнями до лікарні госпіталізували жителя Гусятинського району. Чоловік, 1961 року народження, намагався себе спалити у приміщенні місцевого центру зайнятості.
За попередньою інформацією, потерпілий 28 вересня близько 11:45 прийшов до службовців з проханням нарахувати пенсію. Проте йому не вистачало кілька місяців до необхідного стажу роботи. Ця відповідь обурила відвідувача і він, вийшовши в коридор, облив себе бензином та підпалив.
Працівники встигли загасити чоловіка, але вогонь пошкодив близько 50 відсотків тіла. Його бригада швидкої доправила до лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:50, 17 вересня
16:42, 17 вересня
16:45, 17 вересня
12:35, 16 вересня
21:08, 10 вересня