
09:27, 29 вересня 2020 р.
"Лідер із підготовки лікарень до протидії COVID-19": Ляшко похвалив медичну систему Тернопільщини

За чотирма основними показниками Тернопільщина - лідер щодо підходу у забезпеченості лікарень, відведених для хворих на ковід. Про це у фейсбуці написав головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.
"Нагадаю, що за новими критеріями віднесення до «червоного» рівня епіднебезпеки (захворюваність у 5 разів вище середньої по Україні за останні 14 днів, яка наразі складає 99,8 на 100 тисяч населення) з 28.09.2020 «червоними» стали 2 адміністративних одиниці. Це - місто Бережани Тернопільської області та, власне, сам обласний центр -Тернопіль", - пише Ляшко.
За аналітичними даними МОЗ, Тернопільська область є лідером з підготовки лікарень до протидії COVID-19 серед регіонів України відразу за усіма чотирма аналітичними показниками у розрахунку на 100 тисяч населення.
"Яких саме:
- загальна забезпеченість ліжок, відведених під ковід,
- забезпеченість ліжкомісцями з підведеним киснем,
- забезпеченість ліжкомісцями у відділеннях інтенсивної терапії,
- забезпеченістю апаратами ШВЛ.
Така підготовленість дозволяє місцевій системі охорони здоров’я справлятися із найбільшим в країні рівнем захворюваності та надавати допомогу тим, хто її потребує", - написав Ляшко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:29, 16 травня
11:41, 16 травня
11:29, 16 травня
13:09, 19 травня
11:03, 19 травня
live comments feed...
Коментарі