• Головна
  • У Тернополі та Каневі з 5 жовтня почнуть діяти додаткові карантинні обмеження
08:45, 2 жовтня 2020 р.

У Тернополі та Каневі з 5 жовтня почнуть діяти додаткові карантинні обмеження

У Тернополі та Каневі з 00:00 5 жовтня 2020 року запроваджуються додаткові карантинні обмеження у зв'язку з внесенням міст до "червоної" зони епідемічної небезпеки, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов у Telegram-каналі.

У Каневі з 5 жовтня буде встановлено обмеження на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним, міським електротранспортом у міському сполученні, за винятком перевезень легковими автомобілями (не більше ніж п'ять осіб, включно з водієм, без урахування осіб до 14 років), а також службовими або орендованими автомобілями підприємств та установ за умови застосування водієм і пасажирами засобів індивідуального захисту, з кількістю пасажирів, що не перевищує кількості місць для сидіння, і виключно за маршрутами, про які поінформовані не менше ніж за два дні органи Національної поліції. Обмежується також посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

Обмежується приймання відвідувачів закладами культури, кінотеатрами, закладами громадського харчування, торговельно-розважальними центрами та іншими закладами розважальної діяльності, спортзалами, фітнес-центрами, а також закладами торговельного та побутового обслуговування населення, окрім закладів торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, аптек і ветеринарних аптек, закладів торгівлі кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом. Водночас зможуть приймати відвідувачів заклади банківської і страхової діяльності, медичної та ветеринарної практики, автозаправні комплекси, станції технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Дозволено прийом відвідувачів компаніями, що здійснюють технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність з ремонту комп'ютерів, побутових виборів і предметів особистого вжитку, а також об'єктів поштового зв'язку. Також продовжувати роботу в умовах карантинних обмежень можуть суб'єкти торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення.

Також у Каневі обмежується відвідування одержувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), окрім установ і закладів, що надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

У Тернополі з 00:00 5 жовтня буде обмежено посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення, а також буде встановлено обмеження щодо роботи суб'єктів господарювання і соціальних установ, аналогічні встановленим у Каневі.

Як повідомлялося, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) на засіданні в четвер встановила нове епідемічне зонування в Україні з 5 жовтня. До "червоної" зони було включено місто Тернопіль Тернопільської області і місто Канів Черкаської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #зонування #коронавірус #обмеження #правила
Оголошення
live comments feed...